Zavolejte nám • kosmetička - Lenka Klofáčová 602 450 773
> <

Ceník - kosmetické služby, masáže, detoxikace

 

Ceník masážních služeb  Blanka Demčáková

Jsem tu pro všechny, kteří, jste  se svým životem nespokojeni, máte potíže  a už se nevyznáte v tom, co cítíte, leží vám něco na srdci a nevíte co s tím; hledáte nové informace o sobě, a nebo jste se jenom dlouho nezastavili a nedopřáli svému tělu odpočinek.

Procedura                                                               Cena                                    Časová náročnost                   
Regenerační masáž - slouží především k uvolnění svalového   napětí u přetížených nebo naopak ochablých svalů. V dnešní době, kdy většina z nás má sedavé zaměstnání, se stává, že záda trpí nedostatkem pohybu a svaly ztrácejí napětí a zakrňují. Výsledkem pak jsou bolesti zad, krční páteře a omezení pohybové činnosti. Také stres a pocity úzkosti či strach vedou k napnutí a zatuhnutí svalů především zad a šíje. Masáž nám tak pomůže k jejich uvolnění a prokrvení a zmírní tím jejich bolestivost.

690Kč

60 min
Breussova masáž - Breussova masáž je jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře. Je velmi příjemná a relaxační, klienti při ní často usínají. Vyživuje meziobratlové ploténky, zlepšuje prokrvení i okysličení jednotlivých obratlů. Je klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Podle Rudolfa Breusse neexistují zničené nebo opotřebené ploténky, ale pouze zdegenerované. A ty se dají pravideln 690Kč 60 min
Medová detoxikační masáž - Med je mnohem více než jen významná potravina. Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky. Už ve starověku bylo známo, že včelí med má léčivé účinky.  Vnější působení medu – masáž má mnohem silnější účinky než vnitřní užívání.  Medová masáž aktivuje funkci vylučování organismu prostřednictvím střev, ledvin a pokožky. Tak mohou být účinně odstraněny všechny, i staré, usazeniny. Navíc neobyčejným způsobem posiluje náš imunitní systém. 690 kč 60 min
Indická masáž hlavy - Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Čerpá z obrovské mezigenerační tradice. Tato terapie pomáhá ulevit od bolestí hlavy, pomáhá při nespavosti, hučení v uších ale hlavně zklidňuje duši a odplavuje stres.  Nejvíce se stres a napětí hlavě a v oblasti krku a ramen, kde jsou důležitá energetická centra v těle. Napětí se nám potom začíná hromadit v podobě ztuhlého krku a ramen. Indická masáž hlavy vás odvede ze shonu a každodenního stresu, zmírní napětí a zlepší výkonnost oběhového a lymfatického systému.Toxiny z napjatého svalstva se rozptýlí a vašemu tělu se vrátí ztracená pružnost, pevnost a chuť do života. Zcela právem se této terapii říká masáž dobré nálady. 300 Kč 30 min
Balíček "Blíž sám k sobě" - masáž + plus konzultace.  Konzultace osobního rozvoje probíhá formou přátelského a otevřeného rozhovoru. Intuitivní terapie s osobním přístupem a vhledem je procesem uvědomění, během kterého jste vedeni a dotazováni tak, abyste našli ty správně odpovědi sami u sebe.  Zažíváte dokola podobné situace, ve kterých se necítíte dobře? - Nechápete jednání okolí (partnera, kolegy, šéfa, dítěte) a nevíte, co vám tyto situace zrcadlí? - Nebo máte potíže ve vztazích a už se nevyznáte v tom, co cítíte? - Chcete porozumět příčinám životních lekcí? - Neumíte se rozhodnout a máte uvnitř sebe „vosí hnízdo“?  Potřebujete rozklíčovat náhody, které se vám stávají?  Zdědili jste nějakou nemoc nebo se vám opakuje problém se zdravím a chcete vědět, co vám to chce říct?    A nebo vám snad leží něco na srdci, potřebujete to vykomunikovat, ale nevíte jak?
 
1 300 Kč  90 min


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceník kosmetických služeb

 

Procedura Cena Časová náročnost
Phyris BASIC PLUS - Hyalurovnová kůra
dokonalá dlouhodobá hydratace, vyplň vrásek, vyhlazení, ozdravná lymfatická masáž obličeje - lifting pleti. Masáž, maska, sérum, závěrečný krém.
790 Kč 70-80 min
Kmenové buňky z jablíček
obnova vlastník buňek, stimulace kolagenu a elastanu v pleti, prevence stárnutí pokožky, Pleť vypadá posilněna, omlazena a zpevněna. Masáž, maska, sérum, závěrečný krém.
1.490 Kč 90 min
Ovocný peeling - ošetření AHA kyselinami
osvěžuje, omlazuje, vyrovnává, zjemňuje a čistí pleť. Redukuje jemné vrásky a menší nepravidelnosti, vaše pleť vypadá svěžejší a mladší. Pro zlepšení hyper-pigmentace pleti, doporučujeme kůru. Výborné na aknózní pleť. Masáž, maska, sérum, závěrečný krém.
790 Kč 45 min
Zpevnění a vypnutí pleti - Come Back
maximální zpevnění a vypnutí pleti mezonitě v krému, ozdravná lymfatická masáž obličeje - lifting pleti.Masáž, maska, sérum, závěrečný krém.
890 Kč 80 min
Protivráskové ošetření s Retinolem
jedinečné intenzivní ošetření, se kterým dosáhnete úchvatného a viditelného omlazení pleti a to především díky účinkům trojitého vitamínu A nové generace a dalším velice účinným látkám, ozdravná lymfatická masáž obličeje - lifting pleti. Masáž, maska, sérum, závěrečný krém.
890 Kč 90 min
Ošetření pleti ultrazvukou špachtlí
vyčistí vaše póry do velké hloubky, odstraní odumřelé buňky a to bez vidielného začervenání pleti. Již žádné klasické čištění přes ubrousek. Pleť rychle zregeneruje jelikož se napomůže zrychlení metabolismu pleti. Po skončení čištění se vše desinfikuje modrým světlem - ozónem.
230 Kč 10-15 min
Zimní hřejivé ošetření
ponořte se do jedinečné zimní vůně a zažijete hřejivé uklidňující ošetření. Masáž, maska, sérum, závěrečný krém.
690 Kč 60 min

 

DEPILACE cukrovou pastou CHARDÉ Cena
100% přírodní složení - směs cukru a kyseliny citronové. Hodí se i na citlivou pokožku: ekzém a varixy. Toto složení zajišťuje přírodní peeling, který odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky. Kůže je po ošetření velmi hladká a jemná.
Obličej horní ret 100 Kč
Ruce předloktí 450 Kč
Ruce celé 600 Kč
Lýtka 600 Kč
Nohy celé 850 Kč
Podpaží 400 Kč
Bikiny 400 Kč

 

Ostatní procedury Cena Časová náročnost
Pánské ošetření BASIC 550 Kč 45-50 min
Pánské ošetření LUXURY 790 Kč 60-70 min
Studenti - ošetření problematické 450 Kč 50-60 min
Barvení obočí 80 Kč 10 min
Barvení řas 80 Kč 15 min
Zábal rukou 120 Kč 20 min

 

Produkty - JOALIS Cena Balíček
Fungilen, Detoxilen, Fructavit - tři elixíry pro detoxikaci - jedna lahvička 50 ml 160 Kč
Echinacea - imunita 50 ml 120 Kč
Lichořeřišnice - přírodní antibiotikum 50 ml 120 Kč

 

Manikúra a pedikúra u vás doma: paní Lucie Trpišovská - telefon 728 582 249

Služba Cena
Pedikúra                                                                                                                      250 Kč
Manikúra      od Kč

 

Formování postavy - přístrojové ozdravné masáže

Typ ošetření Ddoba trvání v min. Cena v Kč Akční ceny v Kč
Vacupress - nohy 45 650 Kč 600 Kč
Vacupress - břicho 20 300 Kč 250 Kč

Martina Preissová v Kopretině Praha

Pánská kosmetika - ošetření pleti pro muže

Martina Preissová

Naše kosmetické služby v Kopretině využívá paní Martina Preissová, která se stala tváří Wellness Kopretiny.
"Doporučuji z vlastní zkušenosti"
Martina Preissová.

Kosmetické ošetření pro muže

Nabízíme také kosmetické ošetření pro muže, které je vhodné pro každý typ pleti. Jde o osvěžující, regenerační péči.

Dekorativní kosmetika

Nově od ledna 2017 Kopretina Praha k zakoupení německá značka dekorativní kosmetiky Arabesque. Tato značka představuje 2x ročně v souladu s aktuálními módními trendy, nové trendy v líčení a tipy pro make up. Arabesque Beauty den s vizážistkou.