Zavolejte nám • kosmetička - Lenka Klofáčová 602 450 773
> <

Ceník - kosmetické služby, masáže, detoxikace

 

Ceník masážních služeb  Blanka Demčáková

Jsem tu pro všechny, kteří, jste  se svým životem nespokojeni, máte potíže  a už se nevyznáte v tom, co cítíte, leží vám něco na srdci a nevíte co s tím; hledáte nové informace o sobě, a nebo jste se jenom dlouho nezastavili a nedopřáli svému tělu odpočinek.

Procedura                                                               Cena                                    Časová náročnost                   
Regenerační masáž - slouží především k uvolnění svalového   napětí u přetížených nebo naopak ochablých svalů. V dnešní době, kdy většina z nás má sedavé zaměstnání, se stává, že záda trpí nedostatkem pohybu a svaly ztrácejí napětí a zakrňují. Výsledkem pak jsou bolesti zad, krční páteře a omezení pohybové činnosti. Také stres a pocity úzkosti či strach vedou k napnutí a zatuhnutí svalů především zad a šíje. Masáž nám tak pomůže k jejich uvolnění a prokrvení a zmírní tím jejich bolestiv.ost.

800 Kč

60 min
Breussova masáž - Breussova masáž je jemná, citlivá, energetická masáž zad a páteře. Je velmi příjemná a relaxační, klienti při ní často usínají. Vyživuje meziobratlové ploténky, zlepšuje prokrvení i okysličení jednotlivých obratlů. Je klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Podle Rudolfa Breusse neexistují zničené nebo opotřebené ploténky, ale pouze zdegenerované. A ty se dají pravideln 750 Kč 60 min
Medová detoxikační masáž - Med je mnohem více než jen významná potravina. Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky. Už ve starověku bylo známo, že včelí med má léčivé účinky.  Vnější působení medu – masáž má mnohem silnější účinky než vnitřní užívání.  Medová masáž aktivuje funkci vylučování organismu prostřednictvím střev, ledvin a pokožky. Tak mohou být účinně odstraněny všechny, i staré, usazeniny. Navíc neobyčejným způsobem posiluje náš imunitní systém. 800 Kč 60 min
Indická masáž hlavy - Indická masáž hlavy je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Čerpá z obrovské mezigenerační tradice. Tato terapie pomáhá ulevit od bolestí hlavy, pomáhá při nespavosti, hučení v uších ale hlavně zklidňuje duši a odplavuje stres.  Nejvíce se stres a napětí hlavě a v oblasti krku a ramen, kde jsou důležitá energetická centra v těle. Napětí se nám potom začíná hromadit v podobě ztuhlého krku a ramen. Indická masáž hlavy vás odvede ze shonu a každodenního stresu, zmírní napětí a zlepší výkonnost oběhového a lymfatického systému.Toxiny z napjatého svalstva se rozptýlí a vašemu tělu se vrátí ztracená pružnost, pevnost a chuť do života. Zcela právem se této terapii říká masáž dobré nálady. 400 Kč 30 min
Balíček "Blíž sám k sobě" - masáž + plus konzultace.  Konzultace osobního rozvoje probíhá formou přátelského a otevřeného rozhovoru. Intuitivní terapie s osobním přístupem a vhledem je procesem uvědomění, během kterého jste vedeni a dotazováni tak, abyste našli ty správně odpovědi sami u sebe.  Zažíváte dokola podobné situace, ve kterých se necítíte dobře? - Nechápete jednání okolí (partnera, kolegy, šéfa, dítěte) a nevíte, co vám tyto situace zrcadlí? - Nebo máte potíže ve vztazích a už se nevyznáte v tom, co cítíte? - Chcete porozumět příčinám životních lekcí? - Neumíte se rozhodnout a máte uvnitř sebe „vosí hnízdo“?  Potřebujete rozklíčovat náhody, které se vám stávají?  Zdědili jste nějakou nemoc nebo se vám opakuje problém se zdravím a chcete vědět, co vám to chce říct?    A nebo vám snad leží něco na srdci, potřebujete to vykomunikovat, ale nevíte jak?
 
  2 000 Kč  90 min


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Exkluzivní masážní rituál horkými mušlemi (120 min.) - 

t.j. pravý tichomořský rituál, po kterém se budete cítit plní energie - velice účinné exotické ošetření těla, které pomáhá odstraňovat svalové a energetické bloky, eliminuje stres, napětí, různé tělesné potíže a bolesti. Tato luxusní péče výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Spojuje v sobě léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Nepřetržitě hřející mořské lastury ohřívají pokožku, která pak lépe vstřebává léčivé oleje a uvolňuje svalstvo. Dopřejete si účinky exotického tělového mléka a voňavého peelingu z cukrové třtiny, vše s nádhernou vůní Pure Fiji. Budete zářit spokojeností a odpočinete si, jako na sluníčku na pláži. 

Využijte této nabídky a objednejte si 120 min. ojedinělé péče, pouze v únoru za zvýhodněnou zaváděcí cenu 1 500 Kč (od 1.3. platí standardní cena 2 100 Kč).

Rádi Vám vystavíme i dárkový poukaz pro Vaše blízké:-)

 

Martina Preissová v Kopretině Praha

Pánská kosmetika - ošetření pleti pro muže

Martina Preissová

Naše kosmetické služby v Kopretině využívá paní Martina Preissová, která se stala tváří Wellness Kopretiny.
"Doporučuji z vlastní zkušenosti"
Martina Preissová.

Kosmetické ošetření pro muže

Nabízíme také kosmetické ošetření pro muže, které je vhodné pro každý typ pleti. Jde o osvěžující, regenerační péči.

Dekorativní kosmetika

Nově od ledna 2017 Kopretina Praha k zakoupení německá značka dekorativní kosmetiky Arabesque. Tato značka představuje 2x ročně v souladu s aktuálními módními trendy, nové trendy v líčení a tipy pro make up. Arabesque Beauty den s vizážistkou.