Zavolejte nám • kosmetička - Lenka Klofáčová 602 450 773
> <

Kosmetická ošetření pleti, odstranění vrásek a omlazení pleti

Kosmetické studio Kopretina Praha (Praha 4 - Kunratice) nabízí profesionální péči o pokožku žen a můžu a nabízí vysoce kvalitní procedury, které vedou k čištění, omlazení a hydrataci pokožky. Máte vrásky? Trápí vás akné? Černé tečky? Nejste spokojeni se svým stavem pleti? Ozvěte se a najdeme pro vás to nejvhodnější řešení.

Lyftingové ošetření pleti

Liftingové wellness ošetření pleti je profesionální a exkluzivní ošetření pleti s poskytnutím řešení problémů ochablosti a lipoatrofie (lokalizovaná ztráta podkožní tukové tkáně) nepružné pleti. Lifting přináší okamžité výsledky. Rozdíly jsou viditelné okamžitě po první proceduře. Liftingové ošetření pleti je nejoblíbenější kosmetické ošetření pro plet, která ztrácí svou pružnost. 

HYDRO ACTIVE - hydratační ošetření a dlouhodobá hydratace pleti

Hyaluronová kúra je profesionální ošetření pleti, které zajistí silnou hydradaci a má potivráskové účinky. Tato speciální hydratace pomocí přípravků Phyris vypíná mimo běžných vrásek, také zřetelné vrásky způsobené hloubkovou dehydratací pokožky. Během několika minut po aplikaci pleť vypadá svěžeji, je zdravější a více vypnutá.

Zpevnění pleti - Come back

Zpevnění pleti - Come back - úchvatné relaxační ošetření a zároveň silně omlazující ošetření pro náročnou pleť. Protivráskové ošetření obnovuje a zpevňuje kolagenové a elastinové vlákna v pleti ...

Protivráskové ošetřen - Retinol síla vitamínu A

Protivráskové ošetření - Retinol je jedinečné intenzivní ošetření, se kterým se dosáhne úchvatného a viditelného omlazení pleti.

Ošetření pleti ultrazvukem

Ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí  dokáže vyvolat změny v objemu a pohybu buněk tzv. masáž buněk. Mírně zvyšuje teplotu kůže, napomáhá rozkládat nadbytečný tuk a obnovovat poškozené lymfatické cévy. Tím zrychluje buněčný metabolismus, zlepšuje regeneraci a hlavně zvyšuje průchodnost pokožky pro aktivní látky, které se tak dostávají hluboko 8-10mm do pokožky, kde mohou cíleně a dlouhodoběji až 6dní pracovat. Výsledky na pleti jsou okamžitě vidět.

Ovocný peeling ošetření AHA kyselinami- Dopřejte pleti mladistvý vzhled

Ovocný peeling - ošetření AHA kyselinami

Martina Preissová v Kopretině Praha

Pánská kosmetika - ošetření pleti pro muže

Martina Preissová

Naše kosmetické služby v Kopretině využívá paní Martina Preissová, která se stala tváří Wellness Kopretiny.
"Doporučuji z vlastní zkušenosti"
Martina Preissová.

Kosmetické ošetření pro muže

Nabízíme také kosmetické ošetření pro muže, které je vhodné pro každý typ pleti. Jde o osvěžující, regenerační péči.

Dekorativní kosmetika

Nově od ledna 2017 Kopretina Praha k zakoupení německá značka dekorativní kosmetiky Arabesque. Tato značka představuje 2x ročně v souladu s aktuálními módními trendy, nové trendy v líčení a tipy pro make up. Arabesque Beauty den s vizážistkou.