Zavolejte nám • kosmetička - Lenka Klofáčová 602 450 773
> <

Luxesse - prémiová řada výrobků

Speciální aktivní rostlinné výtažky již po několikadenním pravidelném používání redukují mimické vrásky, zjemňují a vyrovnávají pleť.

Luxusní kosmetika Phyris

Phyris Aqua Sensation GelPhyris Luxesse lift

Tato hedvábně jemná liftingová péče poskytne vaší pokožce exkluzivní účinné látky. Každá pokožka, která prochází ztrátou pružnosti bude ohromena výsledky LUXESSE LIFT zpevňuje a omlazuje pleť v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu.

Vzácný výtažek z tahitské perly z jižního moře zajistí pokožce hedvábnou jemnost, vyhlazení pleť a dlouhodobou vlhkost. Kůže poté působí jemně perlovým leskem a vypadá vyváženě a harmonicky.
Levandulový výtažek dokáže snížit výskyt mimických vrásek díky svému relaxačnímu účinku.
Liftingový peptidový komplex stimuluje syntézu elastinu v pleti a tím účinně bojuje ztrátě pružnosti pleti.
Lipidová syntéza v kůži je stimulovaná pomocí účinných látek z výtažku pelyňku brotan. Tento výtažek výrazně zlepšuje strukturu a vlhkost pleti.

Účinné látky: Výtažek z perly z jižního moře, levandulový výtažek, liftingový peptidový komplex, výtažek z pelyňku brotan, mučenkový olej
Orientační cena: 3.305Kč

 

Phyris Aqua Sensation CreamPhyris Luxess Bright

Lehká a unikátní péče kombinující Exkluzivní protivráskové, účinné látky řady LUXESSE s úžasnými protipigmentovými látkami.

Tato lehká a vyvážená  péče unikátně kombinuje exkluzivní proti vráskové účinné látky z řady LUXESSE s vyváženými proti pigmentovými látkami.
Pro vypnutou pokožku pomocí trojitého efektu působícím v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu.

Vzácný výtažek z tahitské perly z jižního moře zajistí pokožce hedvábnou jemnost, vyhlazení pleť a dlouhodobou vlhkost. Pleť poté působí jemným perlovým leskem a vypadá vyváženě a harmonicky.
Matysoft, výtažek z kůry stromu Enanthia Chloranata reguluje maz v pokožce. Mastný lesk je výrazně zredukován a reliéf pokožky působí vyhlazeně a vypnutě.
Vitamín C vyrovnává, chrání a zpevňuje pokožku, zatímco výtažek Baldo trvale zesvětluje stávající pigmentové skvrny a vede k hladké pleti.
Výtažek z Pelyňku brotan trvale optimalizuje strukturu pleti. Pro krásnou a hladkou pleť

Účinné látky: výtažek z perly z Jižního moře, Matysoft, Vitamín C, výtažek Baldo, výtažek z Pelyňku, mučenkový olej
Orientační cena: 3 305 Kč

 

Phyris Hyaluron Sensation EyePhyris Luxess Refill

Lehká, jemná a krémově strukturovaná péče s trojitým efektem, splňuje všechny potřeby 
náročné pokožky.

Vzácný výtažek z tahitské perly z jižního moře zajistí pokožce hedvábnou jemnost, vyhlazenou pleť a dlouhodobou hydrataci. Kůže poté působí jemným perlovým leskem a vypadá vyváženě a harmonicky.
Výtažek z Plamatky zelné výrazně uvolňuje pokožku a viditelně redukuje mimické vrásky.
Liftingový peptidový kompex stimuluje syntézu elastinu v pleti a tím účinně bojuje proti ztrátě pružnosti.
Kyselina hyauluronová a luxusní oleje finišují zážitek z péče produkt Phyris Hyaluron Sensation Eye je určen pro jemnou a vyhlazenou pleť v oblasti očí.

Účinné látky: výtažek z perly z jižního moře, výtažek z Palmatky zelné, kyselina hyauluronová, výtažek z pelyňku brotan, mučenkový olej.
Balení: 45ml
Orientační cena: 3.305Kč

 

Phyris Luxess RichPhyris Luxess Rich

Bohatá luxusní 24 hodinová péče s trojitým efektem.
Prémiová péče s trojitým efektem a ověřeným působením proti stárnutí pleti.

Každý den je vzácný. Každý den má své magické kouzlo. Někteří lidé tomu říkají luxus. Pro ostatní je to úchvatný pocit zacházení se sebou jako s něčím mimořádným. Hluboké ponoření se do svůdného světa senzuálních požitků. Prožívání neopakovatelných momentů a úžasného potěšení z nich. Pocit lehkého doteku luxusu a zážitek z jeho přítomnosti Vám přináší krém krémů Luxesse

Hned od prvního okamžiku je vaše pokožka jemně pohlazená tímto luxusně jemným 24-hodinovým krémem s jeho štědrým a drahocenným obsahem. Luxesse čelí příznakům stárnutí s novým unikátním vícenásobným účinkem. Phyris Luxess RichIhned po aplikaci krému s obsahem černé perly od Tahiti je Vaše pleť vypnutá a zevnitř zpevněná.  Nano HYALURON snižuje tvorbu a hloubku jemných vrásek a postupně je odstraňuje, takže vaše pleť je pevná a má svěží vzhled. Již po několika dnech běžného používání speciální aktivní složky redukují mimické vrásky a vedou k hladké pleti. Při pravidelném použití víc jak 90 dnů důsledný anti-aging komplex obsažený ve výrobku, vytváří pevnější kontury Vaší pleti a v dlouhodobém horizontu pomáhá, aby i náročná pleť byla pevná a vypadala luxusně. Okamžitá hloubková hydratace pleti, při opakované aplikaci neinvazivní alternativa mezoterapeutické výplně vrásek.

Složení: Tahitská perla, kyselina hyaluronová, extract z čínské houby Tremelalles, skvalén
Balení: 45ml
Orientační cena: 3.305Kč

 

Phyris Oční duo - sérum Essential Eye Lift I a IIPhyris Oční duo - sérum Essential Eye Lift I a II

Intenzivní oční sérum s luxusním liftingovým účinkem.
Essentials EYE LIFT I - zjemňující, revitalizující koncentrát se zlatým třpytem proti stárnutí pro oblast pod okem. Bleskově redukuje a vypíná vrásky, intenzivně zvlhčuje pokožku.

Náš typ: osvěžující chladivý koncentrát bez obsahu oleje je vhodným podkladem pod váš make-up a vhodný při používání kontaktních čoček. Vhodné i pro velmi suchou a ochablou pleť v oblasti očí.

Essentials EYE LIFT II - Zklidňující, regenerační koncentrát se stříbrným třpytem a působením proti stárnutí je navržen pro péči oblasti nad okem. Dokonale zpevňuje horní oblast oka a zabraňuje efektu uvadlého víčka.

Náš typ: Pro dosažení lepšího afektu a pro hodně náročnou pleť doporučujeme kombinaci s očním krémem VISION EYE LIFT z řady LUXESSE.
Neobsahuje parabeny a konzervanty a doporučujeme také pro extrémně citlivou pleť.
UPOZORNĚNÍ: Neaplikujte přímo do očí.

Balení: 2x5ml
Orientační cena: 915Kč

 

Phyris VISION Eye LiftPhyris VISION Eye Lift

Luxusní protivráskový oční krém s výtažky z černé perly.
Tato prémiová péče pohladí vaši pleť drahocenným a exklusivním složením.
Když vaše oči vypadají unavené, tak vypadá unavená celá vaše osobnost. To je důvod, proč je potřebná intenzivní péče této speciální oblasti. LUXESSE představuje výjimečné trio produktů se skvělými parametry a LUXESSE VISION EYE LIFT je jedním z nich.

LUXESSE VISION EYE LIFT je oční krém s delikátním extraktem z černé perly získávané na Tahiti. Rychlý liftingový a zpevňující účinek. Ultra jemná textura poskytuje péči 2v1, krátký, střední a dlouhodobý účinek zpevnění buněčné struktury a vyhlazující liftingový efekt pokožky kolem očí. Zklidní a chrání oční okolí po náročném stresu, proti vnějším nežádoucím vlivům a volným radikálům. Vrásky a jemné linie oka jsou výrazně redukované, působíte pěstěně a luxusně.

APLIKACE
Otevřete krém jemným zatočením doprava a stlačte pumpu.

Náš typ: Pro dosažení lepšího efektu můžete oční krém použít jako krémovou oční masku, nechte působit v silnější vrstvě celou noc, nebo po 10-15 minutách zbytky odstraňte HYDRO TONICEM.

UPOZORNĚNÍ: Neaplikujte přímo do očí.

Balení: 15 ml
Orientační cena: 1.955Kč

 

Phyris Luxesse Vision Eye Lift SetPhyris Luxesse Vision Eye Lift Set

Úchvatná kombinace péče Vision Eye Lift a úžasných koncentrátů Essentials Eye Lift I+II.
Set obsahuje kombinaci naprosto perfektních produktů pro nejlepší péči o oční okolí.

Vlastnosti a účinky:
Převážně jemná pokožka očí je vyhlazována a vyrovnávána pomocí trojitého efektu a navíc dává očím novou svěžest a vitalitu.
Třpytivý výtažek z tahitské perly z jižního moře váže vlhkost a  činí pokožku hedvábně jemnou a  hebkou.
Vyhlazující film z výtažku z červených řas dokonale podporuje strukturu pleti a vyhlazuje pokožku
Kofein zlepšuje krevní oběh, redukuje otoky, uvolňuje a snižuje příznaky únavy.
Age corrector complex je komplex ceramidů a proteinových stavebních bloků, který zlepšuje funkci a strukturu bariéry pokožky.
Isoflavony vyrovnávají hormonální deficity, a tím zlepšit pevnost pokožky.
Pro oslnivě měkkou a hladkou pleť v okolí očí
Hlavní účinné ingredience: výtažek z perly z jižního moře, výtažek z červených řas, kafein, AGE corrector complex, sója isoflavony, mučenkový olej, olivový olej, skvalen
Tipy:
LUXESSE VIDION EYE LIFT je vhodné používat 2x - 3x v týdnu a nebo přes noc jako oční masku. Naneste množství velikosti hrášku a vyčištěnou pleť v okolí očí a nechte působit po dobu 10 až 15 minut. Zbytky můžete na pokožce ponechat přes noc a nebo může být odstraněn pomocí HYDRO TONIC a vatového tamponku.
ESSENTIAL EYE LIFT I
Vlastnosti a účinky:

Tento vyhlazující a revitalizující anti-aging  koncentrát pro oblast pod očima redukuje vrásky a jemné linky a intenzivně hydratuje pokožku. Kromě toho potlačuje známky stresu a únavy.
Zvláštní třpytivý výtažek z tahitské perly z jižního moře zvlhčuje pokožku a  činí pokožku hedvábně jemnou a  hebkou. Kyselina Hyauluronová  vyrovnává a zadržuje vlhkost v pokožce, tím pokožka vypadá plnější a svěžejší.
Kofein zlepšuje krevní oběh, snižuje otok a potlačuje všechny známky únavy a stresu.
Vyrovnávací a vyhlazovací liftingový efekt je poskytován výtažkem z čiroku, který umožnuje oblastí pod očima vypadat výrazně rovnoměrněji a mlaději
Pro zářivě měkkou a hladkou oblast pod očima
Hlavní účinné ingredience: výtažek z perly z jižního moře, kyselina hyauluronová, kofein, výtažek z čiroku
ESSENTIAL EYE LIFT II
Vlastnosti a účinky
Tento regenerační, posilující a zklidňující anti-aging koncentrát působí jako omlazující kúra pro horní oblast očí.

Unikátní třpytivý výtažek z tahitské perly z jižního moře zvlhčuje pokožku a  činí pokožku hedvábně jemnou a  hebkou.
Glukan, substance cukru, která se opakovaně používá v medicíně, vyrovnává, zpevňuje a aktivuje imunitní systém pleti.
Aktivní komplex rýžových a sójových peptidů  zlepšuje mikro cirkulaci, posiluje pleť a pojivovou tkáň čímž bojuje proti stárnutí pleti. Otoky a přetížení pleti se redukuje a pokožka vypadá opět pevnější. Posílí a zpevní horní oblast očí.

Hlavní účinné ingredience: výtažek z perly z jižního moře, glukan, rýžové a sójové peptidy.
Balení: 1x15ml 2x5ml
Orientační cena: 2.495Kč

Martina Preissová v Kopretině Praha

Pánská kosmetika - ošetření pleti pro muže

Martina Preissová

Naše kosmetické služby v Kopretině využívá paní Martina Preissová, která se stala tváří Wellness Kopretiny.
"Doporučuji z vlastní zkušenosti"
Martina Preissová.

Kosmetické ošetření pro muže

Nabízíme také kosmetické ošetření pro muže, které je vhodné pro každý typ pleti. Jde o osvěžující, regenerační péči.

Dekorativní kosmetika

Nově od ledna 2017 Kopretina Praha k zakoupení německá značka dekorativní kosmetiky Arabesque. Tato značka představuje 2x ročně v souladu s aktuálními módními trendy, nové trendy v líčení a tipy pro make up. Arabesque Beauty den s vizážistkou.