Zavolejte nám • kosmetička - Lenka Klofáčová 602 450 773
> <

Návštěva u Lenky Kopretiny - Martina Preissová

Není moc míst na světě, kde se v dnešní šedivé době cítím dobře. Jsem zaměstnaná žena, mám dva malé syny, dům, psa a spoustu všedních i méně všedních starostí. Málo-kdy ukradnu čas jen sama pro sebe. Poštěstí-li se mi získat dopoledne v našem prázdném domě, stejně ten drahocenný čas strávím u žehličky, nebo u jiného zařízení  sloužícího k úklidu. Existuje však jedna oáza.

Mám ráda klid, ticho, jemnost a péči

Díky svému povolání je samozřejmě nutné, aby se nějaký odborník o mou pleť postaral. Přiznávám, že jsem to dlouho odbývala až do chvíle, kdy jsem poprvé navštívila Kopretinu. Mám ráda klid, ticho, jemnost a péči někoho, kdo své práci rozumí a jako bonus přidává i něhu a pochopení. A právě takovou péči jsem našla v Kopretině. Nejen produkty, které mne trpělivě učí paní Lenka používat, ale veškerá péče, veškeré hýčkání a možnost relaxace ze mě udělali novou bytost. 

Martina Preissová v Kopretině Praha

Do Kopretiny se vždy těším ...

Těším se, kdykoli do Kopretiny mířím, že vypnu telefon, položím se do Lenčiných rukou a kdyby zrovna volali z Hollywoodu, je mi to jedno!!!! Je mi dobře a ještě ke všemu, je to jediné nicnedělání, které má na mně blahodárné a viditelné výsledky.

Děkuju Kopretino ...

Martina Preissová v Kopretině Praha

Pánská kosmetika - ošetření pleti pro muže

Martina Preissová

Naše kosmetické služby v Kopretině využívá paní Martina Preissová, která se stala tváří Wellness Kopretiny.
"Doporučuji z vlastní zkušenosti"
Martina Preissová.

Kosmetické ošetření pro muže

Nabízíme také kosmetické ošetření pro muže, které je vhodné pro každý typ pleti. Jde o osvěžující, regenerační péči.

Dekorativní kosmetika

Nově od ledna 2017 Kopretina Praha k zakoupení německá značka dekorativní kosmetiky Arabesque. Tato značka představuje 2x ročně v souladu s aktuálními módními trendy, nové trendy v líčení a tipy pro make up. Arabesque Beauty den s vizážistkou.