Zavolejte nám • kosmetička - Lenka Klofáčová 602 450 773
> <

Phyris Eye Zone - Produkty Phyris pro oblast očí

I zde si vyberete podle druhu vaší pleti a vašeho věku to nejlepší. Produkty oční řady Phyris, které je možné objednat i na domácí péči a které Kopretina Praha používá při svých procedurách, jsou nabité těmi nejlepšími výdobytky, které v současné době najdete na trhu. Ať už je to zlato - které projasňuje a omlazuje, přeslička, která vyhlazuje drobné linky, nebo peptidy, které zlepšují elasticidu pleti a podporují hydrataci a regeneraci.

Luxusní oční kosmetika Phyris

 

Phyris Eye Zone Balm

Phyris EYE ZONE Golden Gel

Zjemňující gelová formule s částečky zlata dodává delikátní oční oblasti maximální hydrataci, rozjasňuje, podporuje elasticitu pleti, zmírňuje otoky, redukuje kruhy a váčky pod očima. Má chladivé a  sklidňující účinky.

Intenzivní hydratace
Redukce kruhů, otoků a váčků pod očima
Okamžité zklidnění pro unavené a namáhané oči
Vyhlazení jemných linek a rozjasnění díky částicím zlata

Aplikujte ráno a/nebo večer po důkladném odlíčení očního okolí a řas použitím EYE MAKE UP REMOVER GEL. Jemnou krouživou masáží rozetřete dvě dávky očního gelu v okolí očí. Neobsahuje parabeny a konzervanty a doporučujeme také pro extrémně citlivou pleť.

Účinné látky: zlato, přeslička, peptidy, listnatec trnitý
Objem: 15ml
Orientační cena: 995Kč

 

Phyris Eye Zone Golden Balm 15ml

Phyris EYE ZONE Golden Balm

Jemný oční balsám s mikročástečkami zlata - který čerpá svůj dlouhodobý hydratační efekt z extraktu z Imperáty válcovité ( imperata Cylindrica). Tato rostlina má úžasnou schopnost přežít i v těch nejsušších podmínkách a vstřebanou vodu v sobě dlouhodobě vázat. Pro další podporu ochranné bariéry pleti a pro minimalizaci ztráty vlhkosti, je Phyris Aqua Sensation Cream obohacen o lipidový koncentrát.

Vyhlazuje vrásky způsobené dehydratací a stresem
Vyplňuje vrásky díky působení kyseliny hyaluronové
Redukuje známky stresu a únavy a rozjasňuje pleť
Vhodné pro extrémně citlivé oči
Neobsahuje parabeny a konzervanty

Účinné látky: zlato, extrakt z levandule, depotní kyselina hyaluronová, peptidový komplex.
Prodejní balení: 15 ml
Orientační cena: 1120Kč

 

Phyris Eye Zone - Eye Lip 15ml

Eye Lip

Zpevňující a ochranná péče očí a rtů - Isoflavon omezuje předčasné odbourávání kolagenu. Pleť vypadá pevněji. Hedvábné proteiny vyhlazují jemné vrásky a linky v okolí očí a rtů. Soft-Focus Efekt podporuje tyto partie tím, že opticky vyplňuje a zmírňuje hlubší vrásky a také lehce rozjasňuje partie kolem očí.

Sametově jemná péče pro oblast očí a rtů. Vyplňuje a redukuje linky a vrásky způsobené mimikou. Podporuje tvorbu kolagenu, vypíná oční víčka. Jemné třpytivé částečky opticky redukují linky a vrásky. Oční oblast je rozjasněná, vyhlazená a omlazená.

Účinné látky: isoflavon, hedvábné proteiny.
Balení: 15ml
Orientační cena: 1 495Kč

 

Phyris EYE Zone Re-Repair

Phyris RePair Eye & Lip

Zpevňující, regenerační a liftingová péče o oční okolí a okolí rtů, okamžitá hloubková hydratace pleti, při opakované aplikaci neinvazivní alternativa mezoterapeutické výplně vrásek.

Složení: Matrix peptidy, extrakt z červené řasy, extrakt z akácie, kamélie
Balení: 20ml
Orientační cena: 1.160Kč

Zpevňující , regenerační a liftingová péče o oční okolí a okolí rtů.

Stimulující, vyživující a povzbuzující účinek díky unikátním Matrix peptidům (Měď, Peptidy, Glukóza). Dochází k regeneraci vlastní sítě vláken a tudíž k posílení vlastních kolagenových a elastinových vláken.
Extrakt z červené řasy má okamžitý a dlouhodobý zpevňující účinek.
Extrakt z Akácie zpevňuje a vypíná oční okolí,vrásky jsou minimalizovány a pleť je v oblasti očí i rtů dokonale vyhlazena a projasněna.

Veškeré zveřejněné produkty luxusní kosmetiky značky Phyris si můžete nejen vyzkoušet v našem kosmetickém studiu Kopretina Praha, ale také zakoupit. Navštivte nás, vybereme správný produkt a získáte péči o svou pleť, jakou potřebujete.

Martina Preissová v Kopretině Praha

Pánská kosmetika - ošetření pleti pro muže

Martina Preissová

Naše kosmetické služby v Kopretině využívá paní Martina Preissová, která se stala tváří Wellness Kopretiny.
"Doporučuji z vlastní zkušenosti"
Martina Preissová.

Kosmetické ošetření pro muže

Nabízíme také kosmetické ošetření pro muže, které je vhodné pro každý typ pleti. Jde o osvěžující, regenerační péči.

Dekorativní kosmetika

Nově od ledna 2017 Kopretina Praha k zakoupení německá značka dekorativní kosmetiky Arabesque. Tato značka představuje 2x ročně v souladu s aktuálními módními trendy, nové trendy v líčení a tipy pro make up. Arabesque Beauty den s vizážistkou.