Zavolejte nám • kosmetička - Lenka Klofáčová 602 450 773
> <

Stimulace omlazení pleti, zpevnění a omlazení pleti

Re-generace, obnova a zpevnění kolagenových a elastinových vláken. Nová řada s maximálním možným efektem v kosmetické péči od Phyris spatřila světlo světa, objev v kosmetice s neuvěřitelnými výsledky! Díky řadě Re pleť získává zpět svojí pevnost, hustotu a pocit vypnuté, hladké pleti jako v mládí. 

Luxusní kosmetika Phyris

 

Phyris ReCountour Cream

Phyris ReCountour Cream

Zpevňující, regenerační krém pro obnovu elasticity pleti a posílení její odolnosti. Hedvábný, sametový 24 hodinový krém s okamžitým liftingovým efektem a zároveň dlouhodobým a viditelným efektem zpevnění kontur obličeje.

Stimulující, vyživující a povzbuzující účinek díky unikátním matrix peptidům (měď, peptidy, glukóza). Dochází k regeneraci vlastní sítě vláken a tudíž k posílení kolagenových a elastinových vláken.
Extrakt z červené řasy má okamžitý a dlouhodobý zpevňující účinek.
Extrakt z pouštní trávy okamžitě a dlouhodobě hydratuje pleť a udržuje hydrataci v pleti. Vysoký obsah kyseliny linoleové posiluje lipidovou bariéru a regeneruje pleť. Bambucké máslo chrání, zvláčňuje a zjemňuje.

Díky lehké a příjemné konzistenci je Re CONTOUR CREAM vhodný pro zákazníky, pro které je Re FILL krém moc hutný a preferují lehčí konzistenci.

Obsahuje extrakt z mořských řas, který dodává pleti optimální vlhkost. Tento extrakt garantuje dlouho trvající hydrataci pleti a odstraňuje vrásky způsobené vysušením a dodává pleti hebkost. Speciální extrakt z listu olivovníku dodává tomuto gelu Anti-aging efekt.

Účinné látky: Matrix peptidy, extrakt červené řasy, pouštní tráva, bambucké máslo, kamelia extrakt
Orientační cena: 1 790 Kč.

 

Phyris ReFill Cream

Phyris ReFill Cream

Silně regenerační krém pro náročnou pleť. Výživný, 24 hodinový, silně regenerační krém pro náročnou pleť. Díky unikátní voda-olej konzistenci chrání a zpevňuje lipidovou bariéru. Zároveň posiluje a zpevňuje kontury obličeje.

Stimulující, vyživující a povzbuzující účinek díky unikátním matrix peptidům (měď, peptidy, glukóza). Dochází k regeneraci vlastní sítě vláken a tudíž k posílení  vlastních kolagenových a elastinových vláken.
Extrakt ženšenu omlazuje a posiluje regenerační schopnosti.
Vysoký obsah kyseliny linoleové posiluje lipidovou bariéru a regeneruje pleť. Bambucké máslo chrání, zvláčňuje a zjemňuje.

Díky bohaté konzistenci je krém vhodný jako péče v chladném počasí a zimních měsících. Může být použit i jako masážní medium.

Účinné látky: Matrix peptidy, ženšen, kamélie, bambucké máslo.
Orientační cena: 1.790 Kč.

 

Phyris RePair One Drop

Phyris RePair One Drop - Kapka krásy nové generace!

Nový druh koncentrátu na gelovo-olejovém základě určený speciálně pro suchou a citlivou pleť. Již jedna kapka okamžitě a dlouhodobě regeneruje, zjemňuje a omlazuje pleť. Kapka krásy nové generace! Stimulující, vyživující a povzbuzující účinek díky unikátním Matrix peptidům (Měď,Peptidy,Glukóza).Dochází k regeneraci vlastní sítě vláken a tudíž k posílení  vlastních kolagenových a elastinových vláken. Ceramidy regenerují lipidovou bariéru, zabraňují ztrátám vody a posilují vlastní lipidovou bariéru. Harmonizují a zklidňují viditelně podrážděnou a začervenalou pokožku.

Díky vitamínu F je pleť viditelně revitalizována,posilněna a chráněna.
Díky kyselině linoleové je pleť správně zregenerována a zklidněna.
RePAIR ONE DROP I je vhodné použít jako intenzivní noční kůru. Ideální také jako podklad pod make-up.

Účinné látky: matrix peptidy, měď, peptidy, glukóza, vitamín F.
Balení: 15ml
Orientační cena: 1.295 Kč

 

Phyris RePair Eye& Lip

Phyris RePair Eye& Lip

Zpevňující , regenerační a liftingová péče o oční okolí a okolí rtů.Stimulující, vyživující a povzbuzující účinek díky unikátním Matrix peptidům (Měď, Peptidy, Glukóza). Dochází k regeneraci vlastní sítě vláken a tudíž k posílení vlastních kolagenových a elastinových vláken.

Extrakt z červené řasy má okamžitý a dlouhodobý zpevňující účinek.
Extrakt z Akácie zpevňuje a vypíná oční okolí,vrásky jsou minimalizovány a pleť je v oblasti očí i rtů dokonale vyhlazena a projasněna.

Složení: Matrix peptidy, extrakt z červené řasy, extrakt z akácie, kamélie
Balení: 20ml
Orientační cena: 1.160Kč

Veškeré zveřejněné produkty luxusní kosmetiky značky Phyris si můžete nejen vyzkoušet v našem kosmetickém studiu Kopretina Praha, ale také zakoupit. Navštivte nás, vybereme správný produkt a získáte péči o svou pleť, jakou potřebujete.

Martina Preissová v Kopretině Praha

Pánská kosmetika - ošetření pleti pro muže

Martina Preissová

Naše kosmetické služby v Kopretině využívá paní Martina Preissová, která se stala tváří Wellness Kopretiny.
"Doporučuji z vlastní zkušenosti"
Martina Preissová.

Kosmetické ošetření pro muže

Nabízíme také kosmetické ošetření pro muže, které je vhodné pro každý typ pleti. Jde o osvěžující, regenerační péči.

Dekorativní kosmetika

Nově od ledna 2017 Kopretina Praha k zakoupení německá značka dekorativní kosmetiky Arabesque. Tato značka představuje 2x ročně v souladu s aktuálními módními trendy, nové trendy v líčení a tipy pro make up. Arabesque Beauty den s vizážistkou.